Produkto akcentai:
1.Plataus formato UV DTF spausdinimas iki 600 mm
Sukurta didesnės apimties gamybai ir didesnio formato UV DTF programoms.
2.Pramoninio lygio tikslumas su Epson i3200-U1
Maitinamas 4 Epson i3200-U1 spausdinimo galvutės didelės spartos, didelio tikslumo UV spausdinimas.
3.Pažangus UV kietėjimas & Blizgesio našumas
Vandeniu aušinama UV kietėjimo sistema užtikrina stipresnį kietėjimą, didesnis lako blizgesys, pagerintas patvarumas, ir geresnis atsparumas oro sąlygoms.
4.Protingas & Stabilios darbo eigos dizainas
Yra Hoson valdymo plokštė, integruotas laminavimo volelis, automatinis plėvelės lupimas, vakuuminė siurbimo platforma, 7-colių jutiklinis ekranas, spausdinimo galvutės apsaugos nuo susidūrimo sistema, ir protingas pagrindo plokštės šildymas – sumažina klaidų skaičių ir pagerina efektyvumą.

Didelio našumo UV DTF spausdintuvas su pažangia UV kietėjimo technologija ryškioms spalvoms ir akimirksniui išdžiūti. Užtikrina ryškų detalumą ir patvarų perkėlimą ant įvairių kietų paviršių.

Įrengtos didelio tikslumo spausdinimo galvutės, Šis UV DTF spausdintuvas užtikrina sklandų rašalo srautą, tikslus taškų išdėstymas, ir nuolatinis balto rašalo padengimas aukščiausios kokybės perkėlimo rezultatams.

Tvirta kreipiamųjų bėgelių sistema padidina stabilumą ir spausdinimo tikslumą. Šis UV DTF spausdintuvas užtikrina sklandų vežimėlio judėjimą dideliu greičiu, aukštos kokybės produkcija.

Išmani temperatūros ir galios valdymo sistema pagerina efektyvumą ir patikimumą. UV DTF spausdintuvas palaiko nuolatinį komercinės spausdinimo aplinkos veikimą.
| Modelis | I3200-U1 |
|---|---|
| Rašalo tipas | UV rašalas |
| Maks. spalvotų dažų skaičius | 4 spalvos |
| Purkštuko skaičius | 3200 |
| Purkštukų žingsnis / purkštukų eilė | 1/300 colių |
| Purkštukų eilutės | 8 eilučių |
| Purkštuko skiriamoji geba | 300NPI/eilutė |
| Efektyvus spausdinimo plotis | 33.8 mm (1.33 colių) |
| Matmenys(PxPxH) | 69.1 x 59.54 x 35.6 mm |
| Svoris | 82g |
| Modelis | 600 ST |
|---|---|
| Spausdinimo galvutė ir kiekis | Epson 13200-U1 4 PCS |
| Spausdinimo greitis | 6 praeiti:5.5 kv.m/val |
| Spausdinimo plotis | 60cm/24inch |
| Medijos perdavimas | Žiniasklaidos padavimo sistema |
| Rašalo rūšys | UV rašalas |
| Spalva | W + CMYK + V + Folija Vanish |
| RIP programinė įranga | Standartiškai su RIIN arba Printfactory;Už variantą: pagrindinis viršus, PhotoPrint |
| Sąsaja | Temperatūra:20-30 °C Drėgmė:45-65% |
| Veiklos aplinkos | 50HZ/60HZ, AC220 V/110 V.(+5%) |
| Mašinos matmenys | L1850*W990*H1610mm |
| Pakuotės matmenys | L2140*W1160*A1630mm |
| Grynas svoris | 400KILOGRAMAS |
| Bendras svoris | 465KILOGRAMAS |

Naudokite Photoshop, iliustratorius, arba kita programinė įranga, skirta jūsų modeliui sukurti.

Spausdinkite savo dizainą ant spausdinimo plėvelės (Filmas).

Laminuokite perkėlimo plėvelę (Filmas B) ant spausdintos plėvelės viršaus (Filmas A).

Iškirpkite UV DTF kristalų etiketes

Klijuokite UV DTF lipduką ant pagrindo, ir lėtai nulupkite pagrindinę plėvelę.
Q1: Kurioms įmonėms skirtas XF-600S?
A: Puikiai tinka vidutinėms ir didelėms įmonėms, kuriose derinamas 3D UV ir DTF spausdinimas, tinka aprangai, dovanos, ir reklamines prekes.
Q2: Reikalingos eksploatacinės medžiagos?
A: Reikalingi UV dažai, DTF dažai, PET plėvelės, ir lipnūs milteliai, užtikrina ryškias spalvas ir 3D tekstūras.
Q3: Gabenimas?
A: Supakuota į sustiprintas dėžes su putplasčio kamšalu, apsaugoti spausdinimo galvutes ir 3D modulius.
4 klausimas: Garantija ir palaikymas?
A: Apima 1 metų garantiją ir visą gyvenimą trunkantį techninį montavimo palaikymą, Priežiūra, ir trikčių šalinimas.
Q5: Suderinamos medžiagos?
A: Spaudai ant medvilnės, poliesteris, sumaišyti audiniai, ir padengtus standžius paviršius, užtikrina patvarius ir aukštos kokybės spaudinius.
Spausdinimo plotis
Produktyvumas
Spausdinimo galvutė
Matmenys
Spausdinimo plotis
Produktyvumas
Spausdinimo galvutė
Matmenys
Spausdinimo plotis
Produktyvumas
Spausdinimo galvutė
Matmenys
„Xinflying“ siūlo visą skaitmeninės tekstilės spausdinimo sprendimų asortimentą, sukurta siekiant padėti gamintojams ir prekių ženklams padidinti savo verslo potencialą. Rašykite mums – norėtume jums daugiau papasakoti ir parodyti, kaip galime padėti jūsų augimui.
Sužinokite daugiau apie mūsų DTF, DTG, sublimaciniai spausdintuvai ir eksploatacinės medžiagos.