
Druk pięciokolorowy tuszem CMYK+W, o jasnych kolorach i wysokim nasyceniu.

Charakteryzuje się cichą liniową szyną prowadzącą, ensuring stability with no noise and a longer lifespan.

Wyposażony w zaawansowany system utrzymywania wilgoci, zapewniając dobrą absorpcję atramentu i płynny przepływ atramentu.

Otwarta konstrukcja zapewniająca lepszą widoczność i czyszczenie głowicy drukującej.
| Model | Epsona XP600 |
|---|---|
| Sztuki | 1 |
| Rodzaj atramentu | Apetyczne |
| Maks. ilość kolorowych atramentów | 6 zabarwienie |
| Liczba dysz | XP600 |
| Rzędy dysz | 6 wydziwianie |
| Rozdzielczość dyszy | 180NPI/Row 360NPI/2Rows |
| Efektywna szerokość druku | 25.4 mm (1 cale) |
| Wymiary(DxSxW) | 84.9*57.2*42.6 mm |
| Waga | 60G |
| Model | A3-1XP |
|---|---|
| Głowica drukująca | 1Głowica drukująca Epson XP600 |
| Szerokość wydruku | 330mm |
| Szybkość drukowania | 6Przechodzić:1.47M²/H |
| Rodzaj atramentu | Atrament powłokowy |
| Oprogramowanie RIP | ambonka,Fotograwiura |
| Wymagania dotyczące zasilania | 50/60HZ;Napięcie wejściowe:110V/220 V ; Całkowita moc:350W |
| Rozmiar opakowania | Dł.870*szer.490*wys.490mm |
| Waga brutto | 45 KG |

Użyj różnych programów do projektowania, aby zaprojektować kanały kolorów dodatkowych.

Użyj oprogramowania RIP, kolor + kolor dodatkowy został RIP.

Druk fluorescencyjny DTF, zasypka, suszenie całego procesu zintegrowanego przetwarzania operacyjnego, nawijanie automatyczne.

Zadrukowana folia PET będzie cięta ręcznie lub cięta maszyną do cięcia, a następnie prasowane na gorąco, a film będzie gotowy po rozdarciu.
Szerokość druku
Wydajność
Głowica drukująca
Wymiar
Szerokość druku
Wydajność
Głowica drukująca
Wymiar
Szerokość druku
Wydajność
Głowica drukująca
Wymiar
Xinflying oferuje pełną gamę rozwiązań do cyfrowego druku na tekstyliach, zaprojektowane, aby pomóc producentom i markom zwiększyć ich potencjał biznesowy. Napisz do nas – chętnie opowiemy Ci więcej i pokażemy, jak możemy wesprzeć Twój rozwój.
Dowiedz się więcej o naszym DTF, DTG, drukarki sublimacyjne i materiały eksploatacyjne.